Halka 3 Türkçe Dublaj 1080p izle

Hollywood sinemasının seri film örneklerinin en iyileri arasında her zaman kendine yer bulan Halka, bu sefer serinin son filmi Halka 3 beyaz perde de yerini buldu. Serinin ilk filmi ile adeta korku türünde çığır aşan bu yapıt ikinci filminde beklentileri ilki kadar karşılamasa da üçüncü filmi ile izleyiciyi etkilemeyi başarmış gibi görünüyor. Her şeyin bir kaset ile başladığı tüm seri üçüncü yapıtında da aynı format üzerinden ilerliyor. Bu sefer hedefte bir lise öğrencisi ve erkek arkadaşı vardır.

Julia kendisi ile araları bozulmakta olun erkek arkadaşı Holt’u merak eder. Onu görmek için sevgilisinin bulunduğu yere gider. Okuldaki arkadaşları ile konuşan Julia, erkek arkadaşının tehlikede olduğunu öğrenir. Bu tehlikenin sebebi ise bir adet video kasetidir. Holt’un bir grup arkadaşı ona 7 gün sonra insanların ölümü ile sonuçlanan bir video izletirler. Julia’nın erkek arkadaşına ulaştığında Holt’un video kasetini izlediğinden 6 gün geçmiştir. İkiliyi yeniden birbirine bağlayacak olan Halka 3 izleyici serisi başlamış olur. Lanetten kurtulma adına büyük gayretler gösterecek olan iki sevgilinin yaşadıkları beyaz perde izleyicisinin korku türünü iliklerine kadar yaşamalarına yardımcı olacaktır. Senaristler, serinin ilk filmi olan Halka’nın devam niteliğinde bir görsellik ortaya koymaya çalıştıklarından da bahsetmektedirler.

Serinin ilk filminde elde ettikleri başarıyı yeniden yakalamak isteyen film yapımcıları serinin bu son filmi Halka 3 hd izle kalitesi ile yansıtmaktadır. Filmin başrollerini Matilda Lutz ve Alex Roe üstlenirken Johny Galecki ve Aimee Teegarden de filmde yer alan başka oyunculardır. Filmin senaristliğini Jacob Aaron Estes ve Akiva Goldman birlikte üstlenirken, “3 dias” filmi ile kendini sinema severlere tanıtan F. Javier Gutierrez ise yönetmenlik koltuğunda oturmaktadır.

Background
porn tube